Jdi na obsah Jdi na menu
 


O našem úspěchu napsali!

V níže uvedeném odkazu, jsou uvedeny výsledky z našich prvních úspěchů, pod tanečním spolkem KK-Dance.

http://zpravodajstvi.sumpersko.net/Sumperske-mazoretky-Sany-nasbiraly-za-vikend-12-medaili-7365/clanek/Zpravodajstvi#komentare

 

>> Mažoretky Sany IV. Šumperk opět dokázaly, že i změna vedení a fungování pod novým názvem Taneční spolek KK Dance Sany Šumperk nic nemění na tom, že mohou dosahovat výborných výsledků.

Tento víkend nasbíraly celkem 12 cenných kovů na MAC /Majorettes Association Czech/ Region CUP, které se konalo v sobotu 18. dubna v Brušperku. Svými vystoupeními si vybojovaly 9 postupů v kategoriích Seniorky Mini, Mix- pom, Trio, Velký mix a Solo formace a v kategorii Juniorky Mini mix, Mini-pom a Solo-baton formace na následující mistrovství Moravy.

V kategorii Seniorky se soutěžilo celkem v 9 disciplínách, kde děvčata získala 2 zlaté, 4 stříbrné a 1 bronzovou příčku. Za Seniorky bojovala děvčata: Buchtová Nikola, Davidová Karolína, Dunková Kristýna, Konečná Michaela, Krystková Eva, Skoumalová Barbora, Smrčková Vendula, Pekařová Kristýna.

V kategorii Juniorky se soutěžilo v 7 disciplínách, kde děvčata získala 2 zlaté a 3 stříbrné příčky. Za Juniorky bojovala děvčata: Fischerová Tina, Frömlová Žaneta, Godinová Rebeca, Heckenbergerová Adriana, Joklová Kateřina, Kucharčuková Klára, Lužná Adéla, Němcová Natálie, Smrčková Lucie a Stropková Kateřina.

Dosažené výborné výsledky jsou určitě pro nadšená děvčata největší pochvalou za čas strávený na hodinách tréninku a zároveň hnacím motorem k dalším soutěžím, které je ještě čekají. Úspěchy svých svěřenkyň určitě ocení trenérky a vedoucí souboru Kateřina Kašparová a Monika Kuchtíková.<<

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 17969
Měsíc: 457
Den: 30